Ahogy "Szarka Gyula",mondta ez is a ti csapatotok,akkor írjatok róla!Edzőmeccsek után nagyon korrekten megtörténtek a tájékoztatások,most meg.......!

Haon.hu megyeifoci.hu mlsz.hu ajánlok figyelmedbe néhány honlapot.te tényleg agy károsult vagy a barátaiddal együtt!.ha ennyire kíváncsi vagy a csapat híreire akkor kérdezz meg valakit..Ha meg mocskolódni jársz ide akkor takarodjál!!!

Re: Re: Re: mi van?

(édes, 2012.03.13 15:56)

eddig sem volt több leírva az edzőmeccsekről sem ami a HBnapló honlapján van.

(agykárosult, 2012.03.13 16:37)

Én olyan embertől várom az értékelést aki látta a mérkőzést,engem nem érdekelnek a felajánlott honlapok!Nincsenek barátaim ,egyedül vagyok édes

jövő heti meccs

(érdeklődő, 2012.03.09 12:09)

Hahó! Valaki tudna segíteni abban, hogy jövő héten hol és melyik nap játszunk? köszönöm

Re: jövő heti meccs

(KepiNorbi, 2012.03.09 14:14)

Parancsolj:
2012.03.17 Szombat 15.00 BIHARKERESZTES-SÁRRÉTUDVARI

top 100

(amatőr foci, 2012.03.08 19:07)

A sárrétudvari kse hajdu-bihar legjobb amatőr labdarugó csapata.Az országos listán pedig a 19. helyet foglalja el. Nézzd meg a www.eto.hu oldalon az amatőr ranglistán.

(KepiNorbi, 2012.03.05 12:53)

“A győzni akarás mit sem ér, ha nincs meg az akaraterőnk a felkészüléshez.” (Juma Ikangaa)

Edzőmeccs

(Mr.President, 2012.03.03 17:02)

Mai edzőmeccs: Szeghalom-S.udvari = 1-2
Gól: Balogh R,Erős László
S.udvari: Kiss B-Katona,Nagy T,Varga,Balogh R-Bende,Erős Lá,Füleki,Mező-Horváth I,Dávid
csere: Gulyás,Vass R
Hiányzók: Földesi,Fegyverneki,Szabó G,Szabó L,Erős La,Bodó
Gulyás Gyula edző: Őszintén szólva nehéz értékelni a mérkőzést ,mert rendkívül mérges vagyok!Egy héttel a bajnoki rajt előtt annyi hiányzónk van ,hogy alig tudunk lejátszani 1 edzőmeccset!
Az első edzőmeccsen volt 6 cserénk ,azota meg 1-2 ez így nem sokat ér!Így nem sok értelme van 1-1 edzőmeccsnek hisz nem tudunk eleget gyakorolni ,nem tudunk kipróbálni új dolgokat.
A mai mérkőzésen is úgy játszottunk ,hogy Dávid Tomi 60 percig csak sántikált ,Horváth I-.nek tüdőgyulladása van ,de játszaniuk kellett mert nem voltunk elegen, a meccset meg már lekötöttük!Nem tudom mi lesz így jövő héten!A meccs első félideje nem volt elég jó ,de a második félidő már a mienk volt!
A győzelemnek örülök ,és köszönöm azoknak a játékosoknak a hozzáállását ,akik eljöttek a mai mérkőzésre!
Jövő hét szombaton pedig indul a bajnokság várunk minden szurkolót szeretettel! Hajrá Udvari!

Ez kimaradt szerintem:
2010/2011 Sárrétudvari KSE Magyar Kupa megyei döntő 1.hely!

Re: Re: Visszatekintő az elmúlt 5 évre

(BÉKE, 2012.03.03 11:47)

Csak a bajnokságot néztem... :) de jó , hogy hozzáraktad!

(Császár S, 2012.03.03 15:56)

Meg ha jól tudom,2008/2009-ben Magyar Kupa 4 hely.

Gól: Dávid T(6),Balogh R,Erős László,Füleki,Erős Lajos
S.udvari: Kiss B-Varga,Nagy T, Földesi,Szabó G-Mező,Füleki,Erős Lá,Balogh R-Dávid,Erős La
Csere: Szabó L,Gulyás
Hiányzók: Fegyverneki,Katona,Bende,Horváth I, Bodó
Gulyás Gyula edző: Sajnos a mai mérkőzésre is kevesen voltunk ,betegség és munkahelyi elfoglaltság miatt,ráadásul elég korai volt a 9 órás kezdés,ez meg is látszott az 1 félidőben ,mivel 20-25 percig elég álmosan mozogtunk!Földes mezőnyben ügyesen adogatott,de később(főleg a 2.félidőben) a jobb erőnlétünknek köszönhetően már 5 percenként rúgtuk a gólokat!
Jól szolgálta a felkészülést ez a meccs is ,jövő hét szombaton Szeghalommal játszunk remélhetőleg már tényleg itthon Udvariban edzőmeccset!