Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

KÖSZÖNET!!!!

(Mr.President, 2012.02.19 14:55)

A sportkör vezetése ezúton szeretné megköszönni azoknak a szurkolóknak a segítségét ,akik a mai nap folyamán segítettek letakarítani a pályánkról a havat! A munka sikerült nagy mennyiségű hótól szabadult meg a pályánk!
Külön köszönet Hegedűs Zoltán és Szabó (Szomi) Lajos helyi vállalkozóknak akik gépi segítséget nyújtottak a mai munkában!
Köszönet mindenkinek!
HAJRÁ UDVARI!!!!

Edzőmeccs

(Mr.President, 2012.02.19 14:50)

Edzőmeccs: Sárrétudvari-Biharnagybajom= 11-1
Gól: Horváth I (5),Füleki (3) ,Balogh R (2) Varga L
S.udvari: Kiss B-Katona,Nagy T,Földesi,Varga L-Balogh R,Erős Lá,Bende,Mező- Füleki,Horváth I
Csere:Gulyás,Szabó L
Hiányzók: Dávid,Fegyverneki,Szabó G,Erős La,Bodó
Gulyás Gyula edző: A mérkőzés elején elég álmosan kezdtünk a lelkes Bajomi csapat ellen ,de aztán szépen folyamatosan feljavult a játékunk! Nagyon szép támadásokat vezettünk,szép gólokat rúgtunk ,félidőben már 6-0 volt ide.
A második félidőben folytatódott a jó játék ,külön örültem Varga László és Balogh Rajmund jó játékának,de az egész csapatot dicséret illeti! Jól szolgálta felkészülésünket ez a mérkőzés is ,a jövő héttől már visszatérünk a szokásos keddi-csütörtöki edzésre és a hétvégén Földessel játszunk edzőmeccset terveink szerint itthon ,de az időjárás még közbeszólhat!

(ELNÖKSÉG, 2012.02.14 11:13)

Kedves sportbarátok ,kedves szurkolóink!
A segítségeteket szeretnénk kérni ,mivel nagy mennyiségű hó esett az elmúlt hetekben ,a pályánkon is vastagon áll a hó!
Szeretnénk letakarítani róla hogy március 10.-én tudjunk rajta játszani ,de géppel ezt nem tudjuk ,így kézi munkaerőre lenne szükségünk!!
Néhány szurkoló már felájanlotta segítségét ,hisz pár éve volt már ilyen megmozdulásunk szeretnénk ezt folytatni! Tehát aki szeretne segíteni és tud is azt VASÁRNAP 9 ÓRÁRA várjuk a pályánál! Lapátot hozzon mindenki magával!
Kérünk mindenkit terjessze ezt a felhívást ,hogy minél többen legyünk!
Köszönettel: A sportkör vezetősége.

Az edzőmeccs

(KepiNorbi, 2012.02.13 03:05)

Amit a Mr. President kihagyott: Erős Lali súlyosnak tűnő kéz sérülést szenvedett!

Ifi

(Mr.President, 2012.02.12 14:24)

Ifjúsági edzőmeccs: S.udvari-Szerep= 7-3

Ebes-S.udvari

(Mr.President, 2012.02.12 14:22)

Ebes-S.udvari = 1-3
S.u: Kiss B,-Katona-Nagy T-Földesi-Szabó G-Balogh R-Erős László -Füleki-Bende-Dávid-Horváth I
Cserék:Fegyverneki,Mező,Mezei R,Erős Lajos
Hiányzók: Szabó L,Varga L,Bodó L
Gól: Füleki,Balogh R,Erős Lajos

Gulyás Gyula edző: Nagyon jó kis edzőmérkőzést játszott a két csapat,az első félidőben Ebes mezőnyfölényben játszott ,a vezetést is megszerezte ,de a második félidőben már a mi akaratunk érvényesült!
Nagyon sok szép támadásunk volt,szép gólokat szereztünk,jobb erőben voltunk az ellenfélnél ez látszott a mérkőzésen.
Jól szolgálta a felkészülésünket ez az összecsapás,bár személy szerint sajnálom ,hogy nem tudott mindenki eljönni a mérkőzésre!
Jövő héten hétfőn edzés ,szerdán 18.00 órától edzőmeccset játszunk Debrecenben a Deac megye II-vel, pénteken edzés,majd szombaton Újfaluban a műfüvön vagy Bajom vagy Szerep ellen lesz edzőmeccs!

(Mr.President, 2012.02.10 19:29)

Tájékoztatunk minden kedves szurkolót ,hogy a holnapi Ebes elleni edzőmeccs MEG LESZ TARTVA!!!
Tehát: szombat 13.00 (Berettyóújfalu műfű) Ebes-S.udvari!

Igazolások

(Érdeklődő, 2012.02.07 20:47)

Válaszola nekem valaki arra a kérdésre, hogy kik érkeztek és távoztak a csapattól? Köszönöm a választ!

Re: Igazolások

(Mr.President, 2012.02.08 11:34)

Távozott: Kovács Tamás (Nyíradony)
Érkezhet: Horváth Imre ( P.ladány),Varga László (F.gyarmat)
Információim szerint a vezetőség nem tervezi más játékos leigazolását! Bár 20.-áig még sok minden történhet.......

VÁLTOZÁS!!!

(Mr.President, 2012.02.03 18:36)

Tájékoztatok minden kedves szurkolót,hogy a kedvezőtlen időjárási viszonyok miatt ELMARAD a holnapra tervezett BUSE elleni edzőmeccs!!!!

Re: VÁLTOZÁS!!!

(....., 2012.02.07 20:57)

Köszönet a tájékoztatásért uram !!!!!!!!!!!!!

Köszönet

(Én, 2012.02.05 14:40)

Kovács Tomi!
KÖSZÖNÜNK NEKED MINDENT! NÁLUNK NEM CSAK A "BÚCSÚMECCSEDEN" VOLTÁL KEZDŐ!
SOK SIKERT ADONYBAN!!! ÉS, HA LEHET ADONY SZÉPÍTŐ GÓLJÁT, MAJD TE LŐDD! ;)
VISSZAVÁRUNK!!!

Módosítás

(Mr.President, 2012.01.31 09:05)

Pontosítás és módosítás néhány edzőmeccsünkkel kapcsolatosan:

Február 04 szombat 14.00 BUSE -S.udvari (B.ujfalu műfű)
Február 11 szombat 14.00 Ebes-S.udvari ( B.ujfalu műfű)
Február 15 szerda 18.00 DEAC-S .udvari (Debrecen műfű)
A többi mérkőzés nem változott ,de folyamatosan frissülni fog az oldal ez ügyben!

Re: Módosítás

(Katona I, 2012.01.31 22:59)

Mr.President! Az Ebesi meccs 11-töl lesz.Biztos forrásból tudom. :)

Re: Re: Módosítás

(Mr.President, 2012.02.01 09:55)

Én kérek elnézést! ( ne szerepeljél már jó??:D:D)
Tehát akkor: Február 11 Szombat 11.00 Ebes-S.udvari (B.újfalu műfű)

Re: Re: Re: Módosítás

(Mr President, 2012.02.01 17:20)